Anasayfa
» Hacettepe Üniversitesi de bizi tercih etti.
Ankara’nın köklü üniversitesi Hacettepe’nin Araç İşletme Müdürlüğünce ihtiyaç duyulan damper siparişi için firmamız seçildi. Araç geçtiğimiz günlerde üniversitemizin hizmetine girdi bile.
Okunma: 2243  Devam »


» Ünsal Damperden Yeni Bir Ürün
Ünsal Damper, damperli çelik kasa çözümlerine yeni bir uygulama ile devam ediyor. Kırkayak (dört dingilli araç) üzerine yapılan bu kasanın yan kapakları açılabilir ve HARDOX 450 sacdan imal edildi. Kapakların 1 adeti yaklaşık 65 kg geliyor. Hem hafif hem mukavemeti yüksek. Taban sacı 5mm hardox, 26m3 ,4500 kg
Okunma: 3316  Devam »


» Küçük Atık Taşıyıcı İşbaşında
HYUNDAI H100 marka araca yapılan bu damperli kapalı atık taşıyıcı geçtiğimiz günlerde belediyelerimizin hizmetine girdi. Damper işlemini yapmak için araç şanzmanına, PTO ya gerek duymayan bu sitem ile damperi kaldırırken aracı çalıştırmaya bile ihtiyacınız yok.
Okunma: 2466  Devam »


» Karabük İl Özel İdaresinin Araçları Teslim Edildi
İdarenin hizmetleri için aldığı 4 adet 2011 model araç, hardox malzeme kullanılarak yapılan damperleri istekleri ve amaca uygun bir şekilde imal edilerek teslim edildi. İdare 2009 yılında aldığı araçlar içinde bizi seçmişti. Teşekkür ediyoruz.
Okunma: 2306  Devam »


» Kayar tabanları değiştiriyoruz
Altındağ belediyesi 70m3 çöp taşıma dorseleri alüminyum tabanların değişimi yapılıyor.Böylece aşınma ve çöpteki asit korozyonu nedeniyle kullanılamaz hale gelen çöp taşıma dorselerinin biten ekonomik ömürleri tekrar uzatlıyor.
Okunma: 157  Devam »

Google Haritada Şirketimiz
web.tasarim.namikerdemkaya.com
site tanımı ve verialanı: Ünsal Damper San. Tic. Ltd. Şti. Resmi Websitedir. / ayda9.com yapı: webtime 1.8   2011 ©   tema: 2011T23
Gizlilik ve Kullanım Şartları